محصول به سبد خرید اضافه شد
0
محصولات لاغری و چاقی| وارد شوید| ثبت نام کنید

روش های خطرناک کاهش وزن

تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
بازدید: 225

همه ما می دانیم برای کم کردن چند کیلوگرم باید از مسیری وارد شویم که به صورت آهسته ومرحله به مرحله از وزن خود کاسته و سلامتی خود را حفظ کنیم، اما اکثر مردم صبور نیستند و می خواهند یک مسیرسریع را برای کاهش وزن پیدا کنند که معمولأ خطرناک است. درست است که رژیم های سخت و شدید باعث کاهش وزن می شوند اما به دنبال آن زندگی هم از دست می رود.

ادرار آورها:

ادرار آورها جزء داروهایی هستند که باعث افزایش تولید ادرار می شود آنها در واقع وزن شما را کم نمی کنند،فقط باعث از دست رفتن آب می شوند.در پاسخ به از دست دادن بیش از حد آب از طریق ادرار، بدن بعد از چند روز دوباره آب را در خود ذخیره می کند.

کم آبی در بدن معمولأ در نتیجه استفاده از ادرار آورها ایجاد می شود که به دنبال آن آب و الکترولیت های حیاتی مانند روی از بدن دفع می شوند که برای فعالیت های مناسب قلب ،کلیه و کبد مورد نیاز است ..

مسهل ها:

مسهل ها باعث تخلیه روده ی بزرگ می شوند که تأثیر کمی روی کاهش وزن دارند، زیرا عمده ی جذب مواد مغذی در روده ی کوچک انجام می شود و همانند ادرار آورها چون باعث دفع مقادیر بالایی از آب در بدن می شوند، شما احساس لاغر شدن دارید که دوباره با خوردن آب به حالت اولیه خود برمی گردید. مصرف مکرر مسهل ها تأثیرات ناخوشایندی را به وجود می آورند . ،حرکات دودی شکل روده افرادی که از این داروها به مدت طولانی استفاده می کنند از بین می رود. برهم خوردن تعادل الکترولیتها، کم آبی، یبوست، اسهال های خونی، دردهای شکمی شدید ،استفراغ و تهوع از تأثیرات مضر این داروها می باشند.

شربت ایپکا:

افراد آشنا با مواد دارویی می دانند که شربت ایپکا برای ایجاد استفراغ در افرادی است که سم خورده اند. معمولأ زنان مبتلا به بولیمیا از این شربت برای ایجاد استفراغ استفاده می کنند. این شربت باعث ایجاد آریتمی یا نامنظم شدن ضربا قلب می شود . همچنین باعث ایجاد درد های قفسه سینه، مشکلات تنفسی، افزایش ضربان قلب ،ایست قلبی، شوک وکما می شود.

داروهای رژیمی:

مانند زینکال که باید تحت نظر پزشک داده شود و بسیاری ازدارو هایی که ترکیبات کافئین دارند و تحت عنوان مهار کننده هستند و مانند فنیل پروپانول آمین و افدرا، تحریک کننده ی  سیستم عصبی می باشند و باعث فعالیت هایی شبیه آمفتامین ها می شوند.

بعضی از خطرات این داروها عبارتند از:

ایجادعصبانیت،افزایش فشار خون،بی خوابی، بیش فعالی، خستگی، سرگیجه، تپش قلب، آریتمی، سردرد، تهوع، خشکی دهان،حملات قلبی، سکته، تاری دید، تب، عفونت های ادراری، ریزش م و،احساس تنگی در قفسه سینه، احساس خارش دست و پا،حرکات ناسالم دستگاه گوارش

استفاده بیش از حد و نامناسب داروهای رژیمی می تواند باعث مرگ شود.

برچسب‌ها:

slim

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی قرص لاغری، مرکز خرید انواع قرص های لاغری