محصول به سبد خرید اضافه شد
0
محصولات لاغری و چاقی| وارد شوید| ثبت نام کنید

سرطان یک مرض نیست، بلکه کمبود ویتامین B17 است ؟

دسته‌بندی: مطالب آموزشی
تاریخ: ۵ فروردین ۱۴۰۰
بازدید: 187

 متن شایعه:
سرطان انقدر شیوع پیدا کرده که پیر و جوان هر کس را مبتلا میکند,لطفا این مطلب را به دقت مطالعه کنید.
این مطلب تعجب آور بود و بسیاری از”دستهای پنهان گردانندگان دنیا”را ناراحت میکند.انقدر که به عنوان مثال کتاب“world without cancer”یعنی”دنیایی بدون سرطان”هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا را پیدا نکرد.
این را بدانید که,مرضی به نام سرطان وجود ندارد!سرطان عبارت است از فقط کمبود ویتامین B17…وچیز دیگری جز این بوده نمیتواند!!!
از کیمیای طبی, جراحی و یا خوردن دواهای با عوارض سنگین خوداری کنید.
صنعت سرطان ایجاد شده؟
از سرطان درامدهای میلیارد میلیارد میلیاردی کسب میکنند؟
این موضوع بسیار طولانی و عمیق است,تاریخچه پیدایش صنعت سرطان ازجنگ جهانی دوم به بعد بوده.
در پشت پرده چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
شما باور نکنید!
هر روز فقط 15تا 20 عدد خوردن هسته زرد الو کافیست!
اگر سرطان دارید اول تلاش کنید تا بفهمید سرطان چیست!
نترسید!
سرطان چه؟
به صورت صنعت در امده در حالی که راه درمانش خیلی وقت پیش پیدا شده.
کمبود ویتامین B17…
فقط همین!
جوانه گندم بخورید,جوانه گندم دوایی است اعجاب اور سرطان است.
جوانه گندم منبع غنی اکسیجن مایع و حاوی قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام“Ieatril”میباشد که این ماده در هسته سیب نیز موجود است.
صنعت دواسازی امریکا آغاز به اجرای قانون منع تولید“Leatril”نموده،ولی این دوا در مکزیک تولید و فروخته میشود و به صورت قاچاق وارد امریکا میشود.
مانر در کتابی به نام “مرگ سرطان”موفقیت درمان با“leatril”را بالای90% از مبتلایان بیان کرده است.
 
متن پاسخ :

سَرَطان , تقسیم نامتقارن سلول‌های بدن است , سلول‌های سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلول‌ها جدا می‌افتند؛ در واقع وقتی که یکی از سلول‌های بدن توسط عوامل مختلف, رشدی غیرطبیعی می‌کند و باعث رشد غیرعادی سلول‌های دیگر می‌شود تومور ایجاد میشود .
در ادامه باید توجه داشت که علل ابتلا به سرطان مختلف است. از دلایل اصلی ابتلا به سرطان میتوان به چاقی، مصرف دخانیات ، ژنتیک، پرتوها، مواد غذایی مختلف و… اشاره کرد. جالبتر اینکه سرطان مخصوص انسان نیست، بلکه همه جانوران و یا گیاهان پر سلولی نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند.
فرم طبیعی ویتامین B17 با نام آمیگدالین و نوع تصفیه‌شده و خالص آن در آزمایشگاه با نام لاترایل خوانده می‌شود. اصولا هنوز به عنوان یک ویتامین شناخته نشده است.
آمیگدالین در حالت طبیعی در هسته برخی از میوه‌ها مانند هلو و زردآلو یافت می‌شود.  استفاده مستمر از این ماده غذایی ناسالم و سمی بودن این ماده غذایی به اثبات رسیده است . آمیگدالین حاوی شکر بوده و بسیاری از محققین اعتقاد دارند در بدن ماده‌ای به نام سیانید می‌سازد که سمی است.
همچنین موسسه ملی سرطان آمریکا اظهار داشته‌است که لاترایل دارای اثراتی مانند سردرد، سرگیجه، تهوع و عوارض جدی مانند فشار خون پایین، آسیب‌های کبدی و عصبی و کما و مرگ است که دقیقا مانند عوارض مسمویت با سیانید می‌باشد. مصرف دهانی لاترایل نسبت به مصرف تزریقی آن عوارض بیشتری دارد. بعلاوه سازمان نظارت بر دارو و غذای آمریکا (FDA) نیز، تاثیر مثبت آمیگدالین و لاترایل را بر سرطان و اصولا بر هیچ بیماری دیگری رو تایید نکرده‌است.
در یک آزمایش کلینیکی بر روی 178 بیمار سرطانی که با آمیگدالین مورد درمان قرار گرفتند اندازه تومور سرطانی در تمامی آنها به جز یک نفر بزرگتر شد و برخی از آن‌ها نیز دچار عوارض جانبی خطرناک نزدیک مرگ به دلیل بالا رفتن سطح سیانور در خون شدند.
برخلاف توصیف نویسنده، تاریخچه سرطان به 1600سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد ، اگرچه از واژه سرطان استفاده نشده است اما در پاپیروسی که از آن موقع به جا مانده است 8 بیمار مبتلا به سرطان پستان توصیف شده‌اند.
همچنین در اخر باید توجه داشت که در پیشگیری و درمان سرطان، فقط یک عامل و یا یک ویتامین تاثیر ندارد، بلکه ویتامین های مختلف و عوامل مختلفی همچون سبک زندگی ، دوری از مصرف دخانیات و الکل ، ورزش کردن و…اثر خود را میگذارند.
 

برچسب‌ها:

slim

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی قرص لاغری، مرکز خرید انواع قرص های لاغری